
Valmieras Mūzikas skolas direktore Inese Sudraba, pateicoties par godprātīgu darbu un apsveicot sirmo skolotāju, uzsvēra: staigājot pa Latvijas pļavām, birzīm un lūkojoties uz vecajām mājām, sapratusi, ka Latviju gaišu un stipru dara mūsu valsts īpašie cilvēki ar savu mīļumu, padomu, atbalstu, pleca sajūtu un sirds gudrību. Tāds neparasts cilvēks ir arī mūsu Gaidiņa, uzticīga mūzikai, mācot un audzinot bērnus par lieliskiem cilvēkiem, dziedātājiem un mūziķiem.
Valmieras mērs Jānis Baiks pateicās Gaidai Ungurei par uzticību un nesavtību mūža garumā jauno mūziķu sagatavošanā, izaugsmē, pasniedza nozīmi Goda valmierietis, atgādinot, ka šis nosaukums viņai paliek uz visiem laikiem, un dāvāja skolotājai piemiņas fotogrāfiju no apbalvojuma saņemšanas notikuma Rīgas pilī.
GAIDA UNGURE ar ziediem un apbalvojumiem. Anitas Martinsones foto