
31. janvārī Valmieras Sv. Sīmaņa baznīcā ikviens aicināts uz festivāla noslēguma koncertu, kurā piedalīsies baroka orķestris Collegium Musicum Riga (mākslinieciskais vadītājs Māris Kupčs), soliste Elīna Šimkus, kā arī Agnese Kanniņa-Liepiņa (baroka vijole) un Kristīne Kupča (baroka oboja). Koncertprogrammā skanēs Georga Frīdriha Hendeļa, Antonio Vivaldi, Džona Daulenda, Antonio Sartorio, Johana Valentīna Mēdera, Henrija Pērsela un Tomasa Kempiona skaņdarbi.
Baroka orķestra nosaukums aizgūts no kolektīva, kas darbojies Rīgā 17. gadsimtā.