
Koncerts jau priecējis klausītājus Rīgā Sv. Ģertrūdes baznīcā un bijis ļoti kupli apmeklēts. «Paldies par skaistajām Eņģeļu dziesmām! Bija ļoti skanīgi un jaudīgi. Bauda dvēselei.», «Katrs eņģelis, kurš bija starp mums, norausa aizkustinājuma asaru. Līdz sirds dziļumiem.» – sociālajos tīklos ar iespaidiem pēc koncerta dalījās klausītāji.
Koncertā Sv. Ģertrūdes baznīcā. Kaspara Teilāna foto