
A. Žilinska dziesmu Ar labu vārdu izjusti un iedvesmojoši izpildīja Evija Cīrule, Olita Smilga, Ivita Goldberga-Miljone, un Gaida Pumpuriņa.
Emocionāli klausītāji atsaucās uz Gaidas Pumpuriņas izpildīto pazīstamo Johannesa Brāmsa Šūpuļa dziesmu. Ivitas Goldbergas-Miljones priekšnesumā maigi un silti skanēja Augusta Sumenta Krēslā. Izteiksmīga, skanīga un pārliecinoša bija Kārļa Krastiņa uzstāšanās, Kārļa balss spēja uzmirdzēt samtaini, saviļņojoši un brīvi zemajā basa partijā V. A. Mocarta Zarastro ārijā no operas Burvju flauta. Kārlis ir vēl ļoti jauns dziedātājs, jauneklim veidojas izteiksmīgs, savdabīgs bass. Dedzīgsun interesants bija Olitas Smilgas sniegums Marģera Zariņa solo dziesmā Es mīlu tevi, viegli, graciozi, rotaļīgi viņa izpaudās V. A. Mocarta Kerubino ārijā no operas Figaro kāzas, spilgti atklājot muzikālā varoņa raksturu. Ints Sprancis saviļņoja klausītājus ar Em. Dārziņa dziesmu Teici to stundu to brīdi, bet Alfr. Kalniņa dziesmā Pļāvēja diendusa Ints prata spilgti un lieliski atklāt liriskā varoņa garīgā un fiziskā spēka avotu: saule kā siltuma, dzīvības un auglības simbols, bet otra saule, garīguma un iedvesmas dāvātāja, smagā darba darītājam kļūst mīļotās meitenes labestīgā, uzticīgā sirds.
SKOLOTĀJA GAIDA UNGURE ar koncerta dalībniekiem. Zigmāra Stikāna foto.