
Ansambļa vadītāja Inese Reinfelde pastāstīja, ka koncertā skanēs muzikāla retrospekcija par kolektīva radošās darbības otro desmitgadi. «Būs gan tautasdziesmas, gan patriotiskas dziesmas, kas jo īpaši šobrīd ir tik svarīgi. Dziedāsim par un ap Čaku, savukārt koncerta otrā daļa būs lustīgāka, izpildīsim labi zināmas dziesmas, piemēram, no brāļu Laivinieku repertuāra.»