
Senioru festivāls «Zelta ritmi», ko rīko «Vecāku organizācija mammām un tētiem», notiek jau astoto gadu, un šogad pirmo reizi bija festivāla tūre – atklāšanas pasākums notika jūnijā Siguldas novada Morē, turpinājumā vecākā paaudze sadziedāja un sadancoja Tukuma novada Kandavā un noslēdzošais pasākums krāšņi aizvadīts nedēļas nogalē Rīgā, skvērā aiz Nacionālā mākslas muzeja.
PRIECĒ gados jaunos skatītājus un vienaudžus. «Baltie bērzi» ir vienīgais senioru vīru koris Latvijā, un ļoti gaidīta ir viņu uzstāšanās pasākumos. Arī vīri dzied un smaida pasaulei ar lielāko prieku. Šoreiz to darījuši festivālā «Zelta ritmi». Mārča Gaujenieša foto