
Šo starpnovadu sarīkojumu varēja apmeklēt jebkurš kora mūzikas cienītājs, tomēr tradicionāli iegājies, ka lielākoties tie ir sadziedāšanās svētki pašiem koristiem, nevaļas pilnajā laikā tik ļoti nepieciešamā satikšanās, pleca sajūta un kopīgā vaļasprieka svinēšana.
Kultūras nama zālē vēl cēli stāvēja augumā līdz pašiem griestiem izrotātā Ziemassvētku egle. Koncerta programma bija caurvīta ar Ziemassvētku tēmu, un, ja kādu iemeslu dēļ tie decembrī bija paslīdējuši garām neizjusti, tad tagad senu baznīcas dziesmu un jauno laiku kompozīcijās varēja atgūt iekavēto. Zālē vēdīja satraucoši parfimērijas aromāti, un, siltas gaismas apspīdēti, kori cits pēc cita kāpa uz skatuves. Katrs iepriecināja ar dažām dziesmām, un beigām bija pataupīta visiem kopīga sadziedāšanās.
Kopkoris. Dzied «Trikāta», «Pakalni», «Rītu puse», «Kalme», «Ziedonis», «Imanta». Diriģē Ēriks Derums.