
Te nu Liesmā arī oficiālais Valsts akciju sabiedrības Latvijas Valsts ceļi Komunikācijas daļas paziņojums visiem laimīgajiem šī ceļu satiksmes posma lietotājiem.
«Pabeigta gājēju – velosipēdistu ceļa ierīkošana pie Valmieras
Šonedēļ (nu jau pagājušajā nedēļā – G.V.) pabeigti apgaismota gājēju – velosipēdistu celiņa ierīkošanas darbi gar reģionālo autoceļu Valmiera – Rūjiena – Igaunijas robeža (Unguriņi) (P17) posmā no 1,6.-2,2. kilometram.
KĀ PIE CILVĒKIEM. Tā gājējus un braucējus pie Valmieras pilsētas robežas Viesturlaukumā sagaidīja tikko pabeigtais gājēju – velosipēdistu celiņš 1. jūlija rītā.