
Ražotnes vadītājs Ilmārs Ceriņš atklāj: «Pašlaik ierobežojumu dēļ cilvēki vairs neceļo lielās grupās, bet izvēlas Latviju apceļot individuāli – ar ģimeni vai draugiem. Mūsu siera un makaronu ražotne ir ļoti iecienīta tūristu vidū, tāpēc arvien biežāk radās situācijas, kad, mums pašiem neesot uz vietas, saņēmām zvanus no cilvēkiem, kuri ir pamanījuši norādi uz ražotni, iebraukuši un vēlas nopirkt mūsu sieru un makaronus. Lai turpmāk ikviens jebkurā laikā varētu iegādāties produktus, atvērām pašapkalpošanās veikalu. Iebrauc, izvēlies, kuru sieru un makaronus gribi, norēķinies un dodies tālāk – viss tieši tik vienkārši!»
PAŠAPKALPOŠANĀS BODĒ. Publicitātes foto