
Vidzemes plānošanas reģions turpina iepriekšējā gadā aizsākto iniciatīvu, aicinot uzņēmējus, vadītājus, esošos un topošos darbiniekus iedzīvināt inovācijas ikdienā.
Burtnieku novada pašvaldība Vidzemes inovāciju nedēļā startēja pirmo gadu, piesaistot vairākus speciālistus un nozaru ekspertus, kuri dalījās savās zināšanās un pieredzē, kā arī sniedza noderīgu informāciju pasākuma apmeklētājiem. Klausītāju vidū lielākoties bija Burtnieku novada uzņēmēji un sabiedriski aktīvie iedzīvotāji, taču ieradušies bija arī tālāki viesi, piemēram, no Madonas.
PAŠVALDĪBA KOPĀ AR UZŅĒMĒJIEM. Matīšos pasākumā Inovatīvi risinājumi un pieejas uzņēmējdarbībā savā pieredzē un viedokļos dalījās gan veiksmīga biznesa pārstāvji, gan Burtnieku novada pašvaldības darbinieki. Foto no Burtnieku novada pašvaldības arhīva