
Liesma bija klāt šajā interesantajā un brīžiem arī konstruktīviem ierosinājumiem pilnajā prātu vētrā, šodien pats būtiskākais no domu apmaiņā dzirdētā klātesošo monologos par jautājumiem, kas saistīti ar OIK un dažāda veida biogāzes ražotāju nākotnes perspektīvām.
Ministrs ievadā iezīmēja Ekonomikas ministrijas prioritātes: «Kā jau Ekonomikas ministrija, mēs vairāk domājam par uzņēmēju interesēm, protams, bieži vien salāgojot ar to, kas saistīts ar darbaspēku, iespējām, arī algas celšanu darbiniekiem. Lai nebūtu tā, ka algas iet uz leju un mēs beigās nonākam pie tās pašas situācijas, kāda bija 2008. un 2009. gada krīzē, kad starpības bija tik milzīgas, ka darbinieki labprāt brauca uz jebkurieni, kur vienkārši bija lielākas algas… Mēs gribam, lai ekonomika ceļas visur, cik nu ir iespējams. Šī izlīdzsvarotā ekonomikas attīstība – tas jau ir cits jautājums, kas saistīts ar resursu un mājokļu pieejamību, ar iedzīvotāju skaitu, pašvaldību sadarbību un citām lietām.