
Noslēguma pasākuma ietvaros apbalvota virkne šovasar notikušu akciju uzvarētāju. Pirmo reizi Latvijā notika divi konkursi, ko «Novada Garša» rīkoja sadarbībā ar Pavāru klubu.
Konkurss publiskā sektora ēdinātājiem «Mana novada garša»
Tajā piedalījās pa vienai komandai no Latgales, Kurzemes, Zemgales un Vidzemes mācību iestādēm. Kurzemi pārstāvēja Kuldīgas centra vidusskolas pavāres Anita Klauberga un Līga Pavlovska, Vidzemi – Rūjienas novada pirmsskolas iestādes «Vārpiņa» komanda Sarmīte Pasīte un Maija Zumente, Zemgali – Penkules pamatskolas komanda Dace Reizniece un Laima Reizniece, bet Latgali – Rekovas vidusskolas pavāres Maija Priedeslaipa un Anita Bukša.
Uzvaras laurus šajā konkursā ieguva Latgales komanda, otro vietu ieņēma Vidzemes pavāres, trešo – Zemgale, bet ceturto – Kurzeme.
PĀRSTĀVOT VIDZEMI. Publiskā ēdināšanas sektora konkursa «Mana novada garša» otrās vietas ieguvēja – Rūjienas novada pirmsskolas iestādes «Vārpiņa» komanda (attēlā violetā tērpā): Sarmīte Pasīte (no kreisās) un Maija Zumente. Apsveicam! Publicitātes foto