
Kur divi (Volkswagen, Audi), tur arī trešais! Un tas ir vēl viens lepns vācu autobūves zīmols Daimler, kuram Vācijas valdība likusi atsaukt aptuveni 774 tūkstošus Mercedes – Benz automobiļu, šādu lēmumu skaidrojot ar kaitīgo izmešu falsificēšanas programmatūru izmantošanu. Vācijas transporta ministrs Andreass Šeuers šajā sakarā norādījis, ka federālā valdība dos tūlītēju rīkojumu par automašīnu oficiālu atsaukšanu, ņemot vērā pretlikumīgu falsificēšanas programmatūru izmantošanu, precizējot arī vainīgos automašīnu modeļus: galvenokārt Mercedes – Benz Vito mikroautobusus, kā arī ar dīzeļdzinējiem aprīkotas GLC apvidus automašīnas un C klases sedanus.
Tātad dīzeļgeita Vācijas autobūvē turpinās.
KAS MERSIM VĒDERĀ? Kam lai šodien vairs tic, ja pat vācu ekskluzīvo automobiļu ražotājs Daimler saviem Mercedes – Benz GLC apvidniekiem piebūris attiecīgo programmu dīzeļdzinēju izmešu sabīdīšanai normas robežās… Foto no mercedes-benz.com