
Jā, dīzeļus pēdējā laikā arvien vairāk mēģina nolikt. Protams, ekoloģisku motīvu labad, un sava taisnība jau dīzeļdegvielas dzinēju pēlējiem tāpat ir. Un, ja vēl tam visam piepluso, piemēram, Volkswagen pirms pāris gadiem sagādāto vērienīgo kaitīgo izmešu falsificēšanas skandālu… Izskatās, ka par savu tautiešu šmaukšanos visvairāk apskaitušies tieši Vācijas automobiļu pircēji — 2015. gada septembrī tika atklāta afēra ar nieka 11 miljoniem jaunu tautas vāģu — dīzeļu, kuri bija iepludināti globālajā auto tirgū, aprīkoti ar kaitīgo izmešu falsificēšanas programmatūru, t.i., padarīti par krietni zaļākiem, nekā patiesībā bija. Pašlaik dīzeļu tirgus daļa Merkeles kundzes stūrētajā Eiropas lielvalstī nokritusies līdz 33%…
ARĪ OPEL NESNAUŽ! 1,6 litru CDTI dīzeļdzinējs, kas paredzēts Opel Astra GTC kupejai, ir īpaši kluss un jaudīgs, kā arī ekoloģijas jomā atbilst A enerģijas efektivitātes atzīmei Vācijā. Foto no WordPress.com