
«Pirmdienas vakarā tika izteiktas daudzas vēlēšanās un vēlējumi, mēs ticam un ceram, ka Ziemassvētku laikā un Jaunajā gadā viss piepildīsies! Paldies par kopā būšanu!» saka «Vindas» radošais kolektīvs, sarūpējot maziem un arī lieliem patiesu Ziemassvētku gaidīšanas laika sajūtu.
«Vindiņciemā» ir izgaismota pastaigu taka, kas, kā solīts, ir arī maza un balta Ziemassvētku pasaka. «Ziemassvētki ir brīnumu laiks,» saka «Vindiņciema» ļaudis un mudina aizdomāties, kā šīs pāris nedēļas līdz svētku vakaram piepildīt.
BĒRNU SMIEKLI ir liela dāvana svētkos un ikdienā. Šādi bērni priecājās par Ziemassvētku gaidīšanas mirkļiem «Vindiņciemā». Foto no «Vindas» pasākumu arhīva