
Tur neformālā gaisotnē bija iespējams parunāt ar docētājiem, atcerēties mīļākās atmiņas kopā ar kursabiedriem un vienkārši izbaudīt laiku pirms izlaiduma. Pēc tam raitā solī līdz Valmieras kultūras centram devās gājiens, kura priekšgalā tika nests augstskolas karogs, kam sekoja augstskolas mācībspēki un absolventi. Kultūras centrā bija formālā daļa – diplomu saņemšana, pēc tās ikvienam bija iespēja apsveikt savu absolventu.
Šis bija augstskolas 41. izlaidums, kurā diplomus saņēma 90 absolventi, visvairāk Informācijas tehnoloģiju bakalaura studijās: gan klātienes, gan nepilna laika studijas noslēguši 35 absolventi. No maģistra studijām visvairāk absolventu ir kiberdrošības inženierijas studiju programmā. Absolventu vidū bija arī divi doktora grāda ieguvēji studiju programmā «Ekonomika un uzņēmējdarbība».
ABSOLVENTU UN MĀCĪBSPĒKU SVINĪGAIS GĀJIENS uz kultūras centru, kur notiks diplomu saņemšana. Ārijas Romanovskas foto