
«Šogad svinam Latvijas valsts dibināšanas simtgadi, un savā ziņā tā ir labi padarīta darba sajūta. Taču mums visiem ir cītīgi jāstrādā, lai mēs droši un labi varētu iesoļot arī nākamajā simtgadē. Šogad pirmajos kursos esam uzņēmuši par 10 procentiem vairāk studentu nekā pirms gada, kas liecina gan par sabiedrības vēlmi iegūt arvien jaunas zināšanas, gan arī mūsu kā augstākās izglītības un zinātniskas institūcijas augošo reputāciju. Novēlu visiem daudz enerģijas, izturību, kā arī prasīgumu kā pret sevi, tā arī citiem,» jaunā studiju gada sākumu komentē Gatis Krūmiņš.
No 2. līdz 4. septembrim ViA notiks ievadlekcijas, kuru laikā paredzēti neformāli iepazīšanās pasākumi, informācijas tehnoloģiju apmācības, bibliotēkas prezentācija un citas aktivitātes, kas palīdzēs jaunajiem studentiem iejusties augstskolas vidē.