
Agnese Keita Birzniece (Valmieras Viestura vidusskola) ar savu komandu – Māri Jermacānu (Gulbenes novada vidusskola) un Elzu Tālbergu (Eiropas Tālmācības vidusskola, iepriekš – Valmieras Viestura vidusskola) – prezentēja platformu, kurā jaunieši varētu atrast darbu vasarā vai papildu nodarbošanos skolas laikā, un ieguva galveno balvu – 5000 eiro un iespēju izvēlēties «Samsung» ierīces vēl 5000 eiro vērtībā. Kopumā konkursā piedalījās 105 komandas, pulcējot 306 jauniešus no visām trim Baltijas valstīm.
Par dalību konkursā stāsta Agnese: «Konkursa mērķis bija izveidot lietotni, kura palīdzētu rast veselīgu balansu starp tiešsaistes un bezsaistes dzīvi. Savu dalību konkursā uzsākām jau 2021. gada vasarā, spontāni, aši un bez nekādām cerībām tikt nākamajās kārtās.
KOMANDA – UZVARĒTĀJA. Agnese Keita Birzniece, Māris Jermacāns un Elza Tālberga. Publicitātes foto