
«Skolotāji un bērni ļoti ātri un veiksmīgi ir apraduši ar jaunajiem apstākļiem. Es kā skolas direktore priecājos, ka gan pedagogi, gan skolēni ir ļoti disciplinēti jautājumos par šiem drošības pasākumiem, gan lai klases starpbrīdī nesatiktos, gan tas, kā bērni un pedagogi pārvietojas pa skolu. Esam izveidojuši apļveida virzību. Pats svarīgākais – kad es apstaigāju klases un pajautāju, kā viņiem iet, tad nevienā klasē nav bērna, kurš teiktu: negribu iet skolā. Būsim godīgi – mazie bērni nav spējīgi mācīties vieni paši, un man šķiet, ka šis ir tas gadījums, kad viņiem skolā patiešām ir vieglāk nekā mājās,» stāsta Rūjienas vidusskolas direktore Linda Čākure.
Līdzīgās sajūtās un pārdomās ir arī Naukšēnu novada vidusskolas direktore Aiga Stiere: «Bērni jūtas priecīgi, jo viņi ir skolā. Skolotāji uztraucas, jo ir daudz iekavēta. Tagad plāno, kā īstenot konsultācijas individuāli.»
MĀCĪBU STUNDAS iespēju robežās tiek nodrošinātas svaigā gaisā, pielāgojot apgūstamo saturu. Skolēniem šis laiks ir izziņas, jaunu emociju un piedzīvojumu bagāts. Foto no Rūjienas vidusskolas arhīva