
Skolotāja Līga Gecko ar saviem palīgiem bija sagatavojusi ļoti interesantu programmu. Lai saņemtu Pirmīša sertifikātu, mums vienas mācību stundas laikā bija jānokārto septiņi eksāmeni. Tika pārbaudītas zināšanas matemātikā, latviešu valodas prasmes, bija jāmuzicē un jāsporto, jāglezno.
Ar lepnumu varu teikt, ka visi nokārtojām šos eksāmenus! Nu esam pilntiesīgi Pirmīši! Nebija viegli, tomēr kopīgiem spēkiem mēs to paveicām. Saņēmām sertifikātus (apstiprinātus ar kādu saldumiņu) un gandarījumu par labi paveiktu darbiņu. Liels paldies Līgai Gecko un palīgu komandai, kas katru gadu pirmajām klasēm organizē šo interesanto un aizraujošo pasākumu!
PIRMĪŠI, kas priecīgi izdzīvo katru mācību dienu un, mācoties 1. klasē, jau daudz apguvuši. Foto no skolas arhīva