
Skolu vēstures un sociālo zinību skolotāju biedrības konkursā no 4. līdz 12. klasei «Vēsture ap mums» tēmā «Iela un tās nosaukums» piedalījās divas skolnieces, kas tika uzaicinātas uz noslēguma pasākumu Rīgas pilī. Adele Kušķe (tad 5. klase) veica jaunrades darbu, izpētot un izstaigājot Rencēnu centra (miesta) Valmieras ielu, un iekļuva finālistos. Herta Zilberte (tad 6. klase) arī veidoja jaunrades darbu par Rencēnu centra Valkas ielu, kur pati dzīvo. Par apkopoto meitenes saņēma pateicības un grāmatas. Konkursa dalībnieki varēja uzdot savus jautājumus Valsts prezidentam Edgaram Rinkēvičam, un jaunieši šo izdevību izmantoja.
NOVĒRTĒJUMS PAR SACERĒJUMU. Rencēnu pamatskolas skolniece Adele Kušķe saņem Valsts prezidenta Edgara Rinkēviča balvu. Autores foto