
«Es vispār esmu valmieriete, tikai biju aizceļojusi uz Talsiem. Dzimusi, augusi un skolā gājusi Valmierā. Uz laiku izbraucu uz Talsiem un pastrādāju tur. Vēlāk man dzīvē sakrita tā, ka pārcēlos uz dzīvi Rīgā, kur vadīju vairākas iestādes, bet sapratu, ka gribu atgriezties atpakaļ dzimtajā pusē,» tā Sarmīte Bukava. Tāpēc pagājušā gada jūnijā kopā ar ģimeni pieņemts lēmums kardināli mainīt dzīves vietu un pārcelties uz Valmieru. Augustā jau darba gaitas uzsāktas Ziemeļvidzemes internātpamatskolā par direktores vietnieci.
TURPMĀK BURATINO VADĪS mērķtiecīgā Sarmīte Bukava: «Viens no labajiem ieradumiem, kas ir jāveicina un pie kā jāstrādā, ir iemācīties katru uzklausīt un censties izprast, lai rastu kādu risinājumu.» Jāņa Līgata foto