
Oktobra vidū, izsludinātās Labo darbu nedēļas laikā, gan bērnudārzu audzēkņi, gan skolēni un jaunieši no tehnikuma nesa uz savām mācību iestādēm mīkstās rotaļlietas, rakstāmpiederumus, krāsojamās grāmatas, smukumlietas, lai liktu vienā lielā kastē, kas pēc tam ceļoja uz Vidzemes slimnīcas Bērnu slimību nodaļu.
ATSAUCĪGIE VIESTURIEŠI ar dāvanām Vidzemes slimnīcā. Abpusējs iepriecinājums – Drosmes kastei ziedojums, labdariem diplomi, lai atminētos šo notikumu. Foto no arhīva