
ZAIGA IVANA, Mazsalacas vidusskolas direktore, stāsta:
«Attālinātajās mācībās skolēni apgūst samazinātu mācību vielas apjomu, un arī tad ne vienmēr viņi tiek ar to galā. Grūti gāja arī bērniem, kam mācībās iepriekš veicās labi. Kad pirms pavasara brīvdienām skatījāmies vērtējumus, to varēja redzēt. Daļa skolotāju attālināto mācību laikā tāpat turpināja strādāt šeit, skolā. Bija skolotāji, kas strādāja no mājām, – tos es kā direktore arī satiktu tikai tagad. Tāpēc mani priecē, ka šobrīd ir iespēja mācīties klātienē, jo esam Covid-19 droša pašvaldība. 7. – 11. klases skolēni mācās, ievērojot rotācijas principu, tas nozīmē, ka šonedēļ trīs dienas skolā ir 7., 8. un 10. klase, tad nākamnedēļ viņi mācās vēl divas dienas. Un ar trešdienu klātienē nāk 9. un 11. klase. Mainās pa nedēļai. Sanāk, ka vairāk vai mazāk esam klātienē visi.
BĒRNI SAVĀ KLASES BURBULĪ. Ārijas Romanovskas foto