
ViA rektors Gatis Krūmiņš atklāšanā uzsvēra, ka Multimediju laboratorijas filmēšanas studijas izveide bijis ilgstošs un sarežģīts process, kurā darbojušies vairāki cilvēki. «Cilvēki, kam es varu pateikt milzīgu paldies par to, ka ir izveidota šāda veida studija: pirmkārt Agnese Dāvidsone, kura ilgstoši šo ideju ir virzījusi un attīstījusi kopā ar kolēģiem, otra ir Iveta Putniņa ar savu komandu, lai mēs tam visam varētu atrast naudu. Būsim atklāti – ir daudzas labas idejas, bet tām vienmēr vajag finanšu pamatojumu, ko ne vienmēr izdodas atrast. Mēs pēdējos gados ļoti veiksmīgi esam strādājuši ar finanšu līdzekļu piesaisti. Mums arī ir jāspēj improvizēt un atrast tās iespējas, lai salāgotu visu kopā.
FILMĒŠANAS STUDIJAS atklāšanā gandarīti par paveikto ViA administratīvā prorektore Iveta Putniņa, rektors Gatis Krūmiņš un Inženierzinātņu fakultātes dekāns Alvis Sokolovs. ViA foto