
Konventa laikā Vidzemes Augstskolas rektors Gatis Krūmiņš iepazīstināja jaunā Padomnieku konventa pārstāvjus ar informāciju par augstskolu un tās aktualitātēm, sniegumu studiju procesā, pētniecībā un zināšanu pārnesē, kā arī pamatprincipiem, kā plānots veidot ViA nākamā posma stratēģiju (2021-2027). Konventa dalībnieki dalījās ar savu redzējumu par ViA uzdevumiem turpmākajā desmitgadē, kā arī diskutēja par ViA šī brīža sniegumu galvenajās darbības jomās.
ViA REKTORS Gatis Krūmiņš uzrunā konventa dalībniekus. Foto no ViA arhīva