
Gundega Siliņa, Aktīvo iedzīvotāju fonda Vidzemes reģionālā koordinatore: «Pirmo reizi Latvijas nevalstiskās organizācijas administrēs tik lielu naudas summu, jo iepriekš to ir darījusi valsts pārvalde. Šis jau ir trešais uzsaukums, kad Latvijai tiek piedāvāta norvēģu nauda. Iepriekš to sauca par nevalstisko organizāciju fondu, bet šogad pēdējā uzsaukumā valsts ir vienojušās, ka tas sauksies par Aktīvo iedzīvotāju fondu. Latvijā to vada sešas spēcīgas organizācijas, kurām ir pieredze projektu vadībā. Vidzemē tas ir Valmieras Novada fonds, kas to koordinē. Mūs vieno kopīgais mērķis par pilsonisku sabiedrību, mazaizsargātajām grupām un līdzdalības stiprināšanu.»
GUNDEGA SILIŅA, stāstot par Aktīvo iedzīvotāju fondu. Ārijas Romanovskas foto