
Katrs no šiem gadiem ir bijis citādāks: pirmais pagāja, vairāk taustoties, meklējot, kas pašiem jauniešiem patīk un interesē, ko viņi gatavi darīt, kā iesaistīties. Otrais gads pagāja, tā kārtīgi iezemējoties, jo Jauniešu centrā notika dažādi labiekārtošanas darbi, un arī paši jaunieši bija ieminuši taciņu uz savu centru. Trešais gads nesa jaunas vēsmas un jaunus piedzīvojumus, un par to vairāk stāsta JOLANTA PINKULE, Mazsalacas Jauniešu centra jaunatnes darbiniece.
JOLANTA PINKULE kopā ar jauniešiem rāda pašu radītās spēles «Trepes» principu. Ārijas Romanovskas foto