Tā anotācijā teikts, ka mērķis ir virzīties uz tādu birokrātiju un ierēdniecību, kura sakārto valsti, nevis atražo sevi, un ka šā iemesla dēļ projekta ietvaros visa gada garumā projekta īstenotāji «ik mēnesi visdažādākajās nozarēs vētīs sistemātiskas problēmas un konkrētus nejēdzību gadījumus, kā arī meklēs tiem risinājumu un atbildīgos».
Tā, protams, ir cēla un apsveicama nodarbe, taču šajā gadījumā, tieši tāpat kā visos citos gadījumos, kad cīņu ar birokrātiju sāk valsts, tajā skaitā augstāko amatpersonu izskatā, kādas sabiedriskās organizācijas vai vēl vienalga kas cits, neviens necīnās ar birokrātijas cēloņiem, bet gan tikai ar konkrētām birokrātijas izpausmēm.