
Šis gads uzņēmumam sācies ar diviem ļoti būtiskiem jaunumiem. Viens jau ierasts un ļoti patīkams – izcīnīta uzvara vēl divās lotēs par pasažieru pārvadājumiem Latvijā. Otrs ir ļoti interesants – nupat Valmieras novada domes sēdē tika konceptuāli atbalstīts lēmums par pašvaldības uzņēmuma statusa maiņu privatizācijas procesā. Par abām šīm lietām Liesmai garākā sarunā stāsta AIGARS VĪTOLS, SIA VTU Valmiera valdes priekšsēdētājs.
GATAVI JAUNIEM IZAICINĀJUMIEM. Patlaban esošais VTU Valmiera autobusu parks ļauj nodrošināt pasažieru pārvadājumu apjomu gan jau esošajās lotēs, gan arī tajās, kurās valmieriešu busi sāks kursēt šī gada jūlijā.