Teoriju esmu nolikusi gan skolā, gan CSDD, atlikusi vairs tikai praktiskā daļa – iemācīties braukt. Un, tā kā iepriekš neesmu brauksi, visu patiešām sāku no nulles. Mācos gan pedāļus, gan pārslēgt ātrumus, gan stūrēt, to visu apvienojot vēl ar to, ka jāredz arī ceļa zīmes un līnijas, tāpat citi satiksmes dalībnieki. Un teikšu, kā ir, – nav nemaz tik vienkārši, kā varētu likties. No sākuma šķita neiespējamā misija atcerēties, kā pareizi jāpārslēdz ātrumi, nemaz nerunājot par to, ka jāprot arī izstūrēt pareizā trajektorijā. Un, lai gan mācos braukt jau kādu laiku, tas aizvien nav ideāli nostrādāts.
Mazliet pacietības pret tiem, kas mācās
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.