
Audzēkņus veiksmīgam un arī izcilam startam sagatavoja skolotāja Ritma Pētersone-Cepīte. Artūrs Karamiševs savā grupā ieguva 1., bet Justs Ciršs – 2. vietu. Par paveikto milzīgo darbu pateicamies skolotājai, audzēkņiem un viņu vecākiem! Plašāk par žūrijas komisijas sniegto vērtējumu Artūra un Justa atskaņotajai programmai, skolotājas profesionalitātei un audzēkņu spēlei varēja lasīt jau laikrakstā «Liesma» 11. februārī A. Cepīša rakstā «Mūsu pianistu panākumi valsts konkursā».
Klavierspēles valsts konkursa noslēdzošajā kārtā 1. vietas ieguvējs Artūrs Karamiševs un 2. vietas ieguvējs Justs Ciršs.