Kad šis gadījums, kas gan noticis jau 30. martā, it kā vērīgas kundzes pamanīts, kļuva zināms, jau bija tapis kāda politiķu goda sarga iesniegums KNAB. Iestāde arī jau vēstījusi, ka apņēmusies «savas kompetences ietvaros» sākt pārbaudi par «Rasnača skapja lietā».
Tikmēr pats ministrs, it kā pēc M. Kučinska pieprasījuma, jau atvainojies «visiem tiem, kam nodarījis kaitējumu vai varētu būt nodarījis kaitējumu». Viņš arī paziņojis, ka par automašīnas tērēto degvielu samaksājis, bet likumu neesot pārkāpis, jo šis bijis ārkārtas gadījums, kuros likums (tika pat nosaukti vairāki panti un to sadaļas) atļaujot dienesta transportu izmantot arī personiskām vajadzībām.