
Katru reizi tikšanās notiek citā Valmieras izglītības iestādē. Šogad savas durvis viesmīlīgi vēra Valmieras tehnikums. Viesi iepazinās ar mācību vidi, kabinetu iekārtojumu, mehatronikas, ēdiena gatavošanas, piena, gaļas, dārzeņu un augļu pārstrādes mūsdienīgi iekārtotām laboratorijām. Dienesta viesnīcas telpas pārsteidza ar mājīgu iekārtojumu un gaumīgu vidi.
Tehnikuma direktore Vineta Melngārša savā uzrunā visiem novēlēja veselību, možu garu, būt aktīviem un priecāties par skaistajiem dzīves mirkļiem, kas arī tika piedzīvoti tikšanās reizē.
Kā jau svētkos klātesošos ar skaisto dziedāšanu priecēja audzēkņu vokālais ansamblis, bija sarūpēti pārsteigumi un gardas pusdienas.
Paldies Valmieras tehnikuma skolotājiem un darbiniekiem, kas mūs sagaidīja, izklaidēja un apkalpoja.
Uz tikšanos nākamgad!
LABAS PĀRVĒRTĪBAS. Skolotāji seniori atzinīgi novērtē Valmieras tehnikuma attīstību.