
Jau trešo gadu pēc kārtas 1. līgā čempiontitulu izcīnījuši HK «Woltec». Izslēgšanas spēļu sērijā līdz divām uzvarām viņi tikās ar HK «Vijciems» hokejistiem, izšķirošajā spēlē ar 3:2 pārāki bija līdzšinējie čempioni. Cīņā par trešo vietu HK «Biko Logi» un HK «Smiltenes Vanagi» duelī uzvaru ar 2:1 svinēja HK «Biko Logi».
2. līgas finālā tikās HK «Ledus Vilki» un HK «Sigulda». Savu pārākumu arī otrajā spēlē demonstrēja HK «Ledus Vilki», kas ar rezultātu 2:1 pārspēja siguldiešus, sēriju noslēdzot ar 2:0.
Trešo vietu sērijā, ar 2:1 uzvaru pārspējot HK «Skorpions», izcīnīja HK «Smiltene’09».
UZVARĒTĀJI – HK «Woltec».