Jaunais satiksmes ministrs Tālis Linkaits jau kopš pirmās dienas nav slēpis, ka viņa prioritāte pasažieru pārvadājumos ir un arī nākotnē būs vilcieni. Savējie vai svešie, dīzeļi vai elektriskie, tas pat vairs nav tik svarīgi. Zinot Latvijas ekonomikas īpašo noslieci, nemaz neizbrīna ministra arguments esošā maršrutu tīkla pārskatīšanai, ka «salīdzinot ar kaimiņiem, par viena pasažiera pārvadāšanu izdodam daudz vairāk naudas, tas nozīmē, ka Latvijas tīkls ir neefektīvs».
Autobusu satiksmei nāksies pielāgoties vilcieniem. Pirmkārt, komercmaršrutu gadījumā, ja vilcieni un autobusi dublēsies, nebūs valsts dotāciju, biļetes autobusos šajos maršrutos kļūs dārgākas. Latgalē un Vidzemē šajā sistēmā mazapdzīvotās teritorijās braucēji varot cerēt pat uz bezmaksas sabiedrisko transportu… Protams, ar autotransportu. Lai nu tā būtu.