
Par koncertu informēja «Vindas» pasākumu organizatore Evita Ramata. Ņemot vērā to, ka decembrī skolās parasti ir ļoti daudz pasākumu, «Vindai» šāds koncerts ik gadu notiek janvāra beigās. Šoreiz koncerta dalībniekiem nevajadzēja skatīties koncertu no aizskatuves. Viņi iejutās skatītāju lomās, jo tika sasēdināti abos zāles galos uz krēsliem.
Tāpat šogad mazliet pamainījām konceptu, darbība nenotika uz skatuves, kā tas ir ierasts. Visi jaunie mūziķi, dziedātāji un dejotāji uzstājās parterā, kas ir zāles lejas daļā, kur parasti ir skatītāju vietas.
PEDAGOGI Valmieras Jaunatnes centrā «Vinda». Elīnas Kristiņas foto