RD priekšsēdis Oļegs Burovs ar paša partijas «Gods kalpot Rīgai» un opozīcijas atbalstu ātri sarīkoja trīs domes sēdes, kas nesavāca kvorumu. Pašvaldības atlaišana nu ir neizbēgama, taču «Misters Nominatīvs»* dažas nedēļas saglabās sava amata pienākuma pildītāja iespējas.
Tāpēc Nils Ušakovs atkārtoti sociālajā tīklā izkliedza sašutumu par pēcteča rīcību – šādu «nodevību» Rīga vēl neesot pieredzējusi visā astoņu gadsimtu laikā. (Livonijas ordenim, kam dumpīgie rīdzinieki asiņainos pilsoņkaros divreiz nopostīja «centrālo biroju» – pirmā pils atradās Konventa sētas vietā, otrā bija sākotnējā Rīgas pils –, par tādiem paviegliem apgalvojumiem būtu šis tas sakāms.)
«Saskaņas» un GKR teju desmit gadus ilgā «laulība» tika uzskatīta par monumentālu un gluži vai nesatricināmu. To uzskatāmi personificēja Ušakova un Andra Amerika tandēms. Tieši tāpēc «laulības šķiršanas» process šķiet tik skandalozs, neizprotams un apnicīgi bezjēdzīgs.
Rīgas dome: «Šķirties – tas ir mazliet mirt»
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.