Mani pašu šī līdzāspastāvēšana varbūt skar mazāk, jo ne tik bieži Valmierā sanāk pārvietoties pa kājceliņiem vai kombinētajiem gājējs+velobraucējs trotuāriem. Taču arī tad, kātojot pa nesen uzbūvēto Georga Apiņa ielas posmu no Beātes līdz Rubenes ielai, nebūs lieki šad un tad atskatīties pār plecu. Ja nu kāds jauneklis ar velosipēdu viņam pieņemamā ātrumā minas man aiz muguras! Solis pa labi, solis pa kreisi, un vēl, nedod Dies, sanāks tā, kā savulaik Valmierā kādam solīdas mācību iestādes vadītājam…
Vai gājējam jāmeklē ķivere?
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.