Tiem, kuri uzskata, ka nepieciešamas tiešas sankcijas, atgādināšu, ka tās nekad ne pie kā laba nenoved un atņemt hokeja čempionātu nozīmē, ka mēs Baltkrieviju vēl vairāk atgrūžam no tālākās sadarbības ar Eiropas Savienību.
Manuprāt, tā ir pilnīgi muļķīga pieeja uzskatīt, ka tos cilvēkus, kuri šobrīd protestē, hokejs vispār neinteresē. Viņi taču ir dzīvi cilvēki, kurus interesē gan kultūra, gan sports, gan draudzīgas un cieņpilnas attiecības ar Eiropas Savienību.