Gandrīz mēnesi, līdz 17. septembrim, vairāku daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem nākas dzīvot bez siltā ūdens. Tam ir objektīvi iemesli, jo tiek uzlabota infrastruktūra un objekti pievienoti jaunizbūvētajai siltumtrasei, bet man jautājums: to nevarēja darīt tad, kad bija siltāks? Vai brīdināt laikus, lai sākam rūdīties?
Lai nu kā, gandrīz četras nedēļas bez siltās ūdens padeves, kam tā ikdienā ir bijusi, nav normāli. Palasīju pilsētas pašvaldības Facebook profilā cilvēku komentārus, kuriem varu tikai piekrist. «Lai saīsinātu neērtību laiku daudziem tūkstošiem cilvēku, vai šos darbus nevar veikt diennakts režīmā (strādājot vairākās maiņās)?