
Par tevi nudien nepateiksi, ka esi iekāpis vai iebraucis jau piektajā gadu desmitā. Tas laikam tāpēc, ka joprojām esi aktīvā sporta apritē…
Pirms gadiem desmit vēl varbūt ļoti skatījās, cik tev spidometrā ir vecums. Nu jau tas vairs nevienu neinteresē. Galvenais, ka esi ātrs un lokans (smaida)! Jau četru gadu vecumā sāku braukt Valmierā Mini moto trasē, tur, kur kādreiz bija DOSAAF. Pirmais treneris mums bija Ģirts Mūrnieks. Viņš tagad strādā pie manis uzņēmumā ar tehniku, abi kopā joprojām sportojam, kādus pēdējos trīs gadus esam kopā sportā.
Vai nebūs daudz melots, ja teikšu, ka jau piedzimi ar mopēdu starp kājām?
Tā ir sanācis. Bet vispār jau es sāku ar kalnu slēpošanu arī. Pa vasaru braucu ar moci, pa ziemu slēpoju. Kādus 15 gadus pavadīju arī kalnu slēpošanā, dabūju kārtīgi piepīpēt pie Fimbaueriem un Valda Vanaga! Manuprāt, mūsdienās reti kurš to var piedzīvot, jaunatne ir tālu no tā visa…
RONALDS BALDIŅŠ.