Bet laikam droši var apgalvot, ka pirms kara (es tiešām vairs sarunās nesaku kara Ukrainā, jo karš ir tepat blakus) bija maz to ļaužu, kas piesekoja, piemēram, Ukrainas oficiālajām informācijas lapām, pašam Zelenskim, vairāku valstu medijiem, politikas un militārās jomas analītiķiem, lai tvertu jaunāko informāciju.
Tagad sekojam, un es esmu starp viņiem, arī mani draugi un paziņas, jo gribas zināt, saprast, vērtēt. Man vienmēr šķitis – jo vairāk tu zini, jo vari justies drošāk. Manuprāt, tieši neziņa posta. Bet ir man blakus sociālo tīklu lietotāji, arī draugi un paziņas manā kontaktu sarakstā, kas snauž. Es nezinu, vai viņiem ir vienalga, bet, ja joprojām dalās ar brīnišķīgākajām rasola receptēm, tad laikam ir vismaz vēlme distancēties. Nezināt, lai sevi pasargātu, lai nebūtu jādomā, jāraud. Šo man grūti saprast, bet zinu, ka arī tā cilvēki «aizsargājas».