Bet mazākajiem iegriezies pulciņu virpulis, un visu gribas izzināt un apmeklēt. Laika nogrieznī no 2020. gada marta līdz iepriekšējā mācību gada beigām nekas tāds nenotika. Pandēmijas dēļ bērndārznieku un skolēnu dzīves notikumi bija drakoniski ierobežoti. Faktiski tie, kas 2020. gada rudenī sāka bērnudārza vai skolas gaitas, tikai tagad tā īsti izbauda to, ko nozīmē piedzīvot pilnvērtīgu, radošu dienu bērnudārzā vai skolā.
Ja atceramies, tad pērn ap šo laiku jau visas aktivitātes gāja ciet. Bija jālieto sejas maskas, skolas bērniem regulāri jātestējas, ja saslima mazie, tad karantīnā devās visa ģimene, un tā tas turpinājās nedēļu pēc nedēļas, mēnesi pēc mēneša. Un mācību iestādēs visi dzīvoja grupiņu un klašu burbuļos.