
INGA LOGINA stāsta: «Lēmums piedalīties akcijā nāca spontāni. Man ir daudz draugu un paziņu, kā arī gadu laikā izveidojušās sadarbības ar dažādiem cilvēkiem, tāpēc biju sarunājusi, ka aizbraukšu uz kafejnīcu «Tomiņš» pēc tukšajām kārbām radošo darbnīcu vajadzībām. Aizbraukusi sapratu, ka to bundžu ir tik daudz, ka mēs radošajās darbnīcās tās visas nespēsim izmantot. Tā radās ideja par to, ka varētu veidot ierakumu sveces.
TĀ TIEK GATAVOTAS IERAKUMU SVECES. Ārijas Romanovskas foto