
LABĀKIE NO LABĀKAJIEM! Valmieras Rotari kluba 2016. gada stipendiāti: (no kreisās) pirmajā rindā Madara Melbārde, Līga Maurīte, Kate Anna Lauzne, Kristīne Pēča un Svetlana Zariņa; otrajā rindā Amanda Purceva, Alise Razminoviča un Sandis Strazds. Jāņa Bērtuļa foto
Šogad Valmieras rotariešu stipendiātu skaits par vienu sarucis, jo Burtniekos vairs nav Ausekļa vidusskolas, vien pamatskola… Šogad no janvāra līdz pat maijam ik mēnesi no rotariešu privātajiem ziedojumiem veidoto stipendiju saņems divpadsmitklasnieki (uzvārdi alfabētiskā secībā) Kate Anna Lauzne no Mazsalacas vidusskolas, Līga Maurīte no Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas, Madara Melbārde no Rūjienas vidusskolas, Kristīne Pēča no Valmieras Valsts ģimnāzijas, Amanda Purceva no Valmieras 5. vidusskolas, Alise Razminoviča no Valmieras Viestura vidusskolas, Sandis Strazds no Naukšēnu vidusskolas un Svetlana Zariņa no Valmieras 2. vidusskolas.
Žēl, taču svinīgajā pasākumā šoreiz nebija klāt Valmieras kluba 2015./2016. gada sezonas prezidents Dāvis Sirmais, tāpēc ciemiņus, kuru vidū jau tradicionāli — desmito gadu pēc kārtas — bija stipendiātu krustmāte, Kocēnu novada izglītības pārvaldes vadītāja Ieva Stiģe, sveica kluba sekretārs Jānis Uzāriņš. Viņam piepalīdzēja kluba vecprezidents Jānis Biernis. Tā kā Valmieras Rotari klubā pašlaik darbojas visu triju bijušā Valmieras rajona pilsētu vadītāji, Kate Anna Lauzne savu stipendijas apliecinājumu saņēma no Mazsalacas novada domes priekšsēža Harija Rokpeļņa, bet Madara Melbārde — no Rūjienas novada domes priekšsēža Gunta Gladkina. Izpalika līdzīgs cieņas apliecinājums valmieriešiem, jo Valmieras mērs Jānis Baiks pirmdien piedalījās jaunās valdības veidošanas sarunās Rīgā.