
«Cerams, esam ielāgojušas, ka veselīgas ādas pirmais bauslis ir — neļaut tai izžūt, tāpēc katru dienu dzeram vismaz pusotra vai divus litrus ūdens, bet pavasarī nepiemirst, ka sievietes skaistuma eliksīrs ir kļavu un bērzu sula,» savos ieteikumos dalās skaistumkopšanas salona SOHO kosmētiķe, SPA procedūru meistare DINIJA BUSULE-BRASLE un piebilst, ka arī pati, jauns cilvēks, katru rītu sāk ar citronūdeni ar medu un tikai tad seko brokastis. «Ieteicamas ir svaigi spiestas augļu un dārzeņu sulas, kokteiļi — tā, protams, tā daru ne tikai pavasarī, jo — ja ar ķermeni viss būs kārtībā, arī āda būs mirdzoša, starojoša un jutīsimies ar sevi un dzīvi apmierinātas.»