
Klātesošos uzrunāja domes priekšsēdētājs Jānis Zuments un Dzimtsarakstu nodaļas vadītājas vietniece Guna Reliņa.
Pašvaldība mazajiem novadniekiem dāvināja piemiņas monētu un Mazā novadnieka Goda rakstu. Tāpat mazuļu ģimenēm dāvināja puķu podiņu ar narcišu sīpoliem, lai, sagaidot pavasari, tie katrā mājā uzziedētu saulaini dzeltenās krāsās.
Ar muzikālu sveicienu pasākuma dalībniekus priecēja J. Cimzes Valkas mūzikas skolas marimbas spēles audzēkņi, kuriem sagatavoties palīdzēja skolotājs Guntis Freibergs un koncertmeistare Inese Eihe.
Lai mazie novadnieki aug stipri un gudri un godam daudzina Naukšēnu novada vārdu pasaulē!
MAZIE NOVADNIEKI 2015, viņu ģimenes, vecvecāki, domes priekšsēdētājs Jānis Zuments, Dzimtsarakstu nodaļas darbinieces Guna Reliņa un Mudīte Graudiņa.