
No 1964. līdz 1988. gadam Svētā Sīmaņa draudze pārtrauca darbību baznīcā un turpināja to pilsētas baptistu draudzes namā. 1963. gadā baznīcas telpas piemēroja muzeja filiāles un koncertzāles vajadzībām. No 1969. līdz 1972. gadam baznīcā notika restaurācijas darbi. Kopš iepriekšējā remonta bija pagājuši 43 gadi, kad 2015. gada 20. septembrī pēc atjaunošanas darbiem atgriezās atjaunotais un apzeltītais gailis.
1959. Roberts Antons (pirmais no labās) ar draugiem A. Holcmani un V. Bedrīti uz Dzirnavu ezeriņa.