
Pasākuma vakara vadītāja varēja piepildīt vienu no saviem sapņiem — stāvēt kora priekšā un aicināt uz sadziedāšanos, izpildot dziesmu «Tā es tevi mīlēšu». Moderno tehnoloģiju laikmetā ir iespējams viss — pat neliela, improvizēta telefonintervija ar Raimondu Paulu.
Jubilāri atklāja, ka Raimonda Paula mūziku var klausīties, kad dzīve kļūst garlaicīga un ikdiena nesagādā prieku, kad jāizvēlas bērnam vārds, kad gribas atgriezties bērnībā, tā varētu turpināt vēl un vēl…
Svinīgās ceremonijas noslēgumā jubilāri apvienojās zvaigžņu korī un izpildīja dziesmu «Tikai vienu reizi».
Paldies par pozitīvo emociju devu jubilāriem, vakara vadītājiem un visiem, kas piedalījās, lai vakars izdotos īpašs!
GAVIĻNIEKI. No kreisās: Signe Niedrīte, Inese Baranova, Ina Tuņķele, Dzintra Grava, Maira Tiltiņa, Vineta Fleminga, Irina Lagzdiņa, Ineta Krieviņa, Sarmīte Balode. Sēž: Gunta Dance un Igors Rams. Šogad darba jubilejas svin arī Īrisa Ozola, Daiga Stalšāne un Vizma Pētersone. Viktora Danča foto